Результаты первых 2 дней соревнований:

 

Загальний список учасників з розподілом місць
для 2000 року народження
           
           
Місце Участник Місто Вправа із скакалкою На вибір 2 Загальна
сума
           
1 Пилипенко Вікторія Львів 19,45 21,45 40,90
2 Пегніцкі Фанні Будапешт 19,90 20,60 40,50
3 Фотієва Вікторія Київ 20,37 19,92 40,29
4 Ткачук Аріна Донецк 19,20 20,12 39,32
5 Бобан Катаріна Київ 19,40 19,82 39,22
6 Напрієнко Сіма Київ 19,67 19,32 38,99
7 Мерц Флора Будапешт 19,15 19,57 38,72
8 Драпушко Саша Донецк 19,25 18,92 38,17
9 Братікова Дарина Львів 18,60 19,10 37,70
10 Рум'янцева Ліза Київ 18,70 18,90 37,60
11 Макар Соломія Львів 18,17 19,35 37,52
12 Бекерська Юля Львів 18,47 18,97 37,44
13 Захаренко Аня Донецк 17,80 19,12 36,92
14 Пономарьова Дарина Київ 18,07 18,67 36,74
15 Володько Наташа Донецк 17,25 19,32 36,57
16 Блажевич Аніта Донецк 17,65 18,17 35,82
17 Середа Софія Запоріжжя 17,22 18,32 35,54
18 Іванова Даша Євпаторія 17,47 17,35 34,82
19 Рубаняк Валерія Ужгород 16,90 16,85 33,75
20 Ковальська Валерія Львів 16,17 16,92 33,09
21 Пчелінцева Ліза Львів 16,57 16,47 33,04
22 Гнатішин Ванда Львів 15,47 16,52 31,99
23 Гаджієва Кістаман Москва 14,95 16,27 31,22
24 Лукша Каріна Рига 14,62 16,47 31,09
25 Кесерова Кароліна Кошіце 15,05 15,67 30,72
26 Стрижак Настя Ужгород 13,30 14,32 27,62
27 Білан Віка Черкаси 13,00 13,52 26,52
28 Левченко Аліна Харків 12,32 13,37 25,69
29 Качковська Яна Чернівці 12,07 13,52 25,59
Загальний список учасників з розподілом місць
для 2001 року народження
           
           
Місце Участник Місто На вибір На вибір 2 Загальна
сума
           
1 Дяченко Альона Київ 18,02 20,45 38,47
2 Чала Ліза Львів 18,45 19,50 37,95
3 Катона Лаура Будапешт 18,70 19,05 37,75
4 Огороднік Олександра Київ 18,77 18,62 37,39
5 Нікольська Настя Донецк 18,90 18,47 37,37
6 Міркулова Дарина Київ 18,12 18,92 37,04
7 Кузьма Дарина Ужгород 18,20 18,02 36,22
8 Пиненко Поліна Київ 16,90 17,52 34,42
9 Макар Юля Ужгород 16,85 17,55 34,40
10 Нестерова Вероніка Рига 16,55 17,55 34,10
11 Лапіна Ксенія Рига 17,10 17,00 34,10
12 Симонян Аделіна Київ 16,77 17,05 33,82
13 Кірєєва Поліна Рига 16,15 16,65 32,80
14 Орлова Настя Москва 15,57 17,22 32,79
15 Федьо Каріна Ужгород 16,12 16,37 32,49
16 Данько Андріана Львів 15,50 16,92 32,42
17 Почтарьова Поліна Київ 15,82 16,17 31,99
18 Андрієць Єва Бровари 15,70 16,10 31,80
19 Агапова Інді Ужгород 15,50 16,27 31,77
20 Трибушная Катя Київ 15,47 15,52 30,99
21 Кузнєцова Христина Львів 15,82 15,02 30,84
22 Вовк Ірина Черкаси 14,92 15,85 30,77
23 Шип Беата Ужгород 15,12 15,40 30,52
24 Петрашенко Аліна Київ 14,75 15,10 29,85
25 Суровєгіна Єлізавета Рига 14,92 14,87 29,79
26 Літвінова Настя Бровари 14,42 14,87 29,29
27 Чернявская Саша Чернівці 14,52 14,67 29,19
28 Лявер Валерія Ужгород 14,47 14,25 28,72
29 Саєвська Яна Чернівці 13,52 13,97 27,49
30 Куцик Ангеліна Ужгород 13,12 14,35 27,47
31 Демчишак Вікторія Львів 14,02 13,30 27,32
32 Кліменко Ліза Київ 13,42 12,92 26,34
33 Невиняк Олександра Львів 12,70 12,72 25,42
34 Коваль Вероніка Харків 12,15 12,95 25,10
35 Мартенюк Аня Чернівці 11,80 11,92 23,72
36 Геруш Катерина Чернівці 11,67 11,97 23,64

 

Загальний список учасників з розподілом місць

для 2002 року народження
           
           
Місце Участник Місто На вибір На вибір 2 Загальна
сума
           
1 Іваночко Анастасія Львів 18,50 19,77 38,27
2 Боднарчук Маріола Львів 18,62 19,22 37,84
3 Довженко Таня Донецк 19,00 18,42 37,42
4 Малькова Катя Київ 18,10 18,77 36,87
5 Ковальчук Оля Київ 17,72 18,92 36,64
6 Сідак Аліна Запоріжжя 18,15 18,47 36,62
7 Романенко Настя Київ 17,60 18,80 36,40
8 Гіоєва Аліна Київ 17,50 18,52 36,02
9 Омельяненко Женя Київ 17,57 18,42 35,99
10 Твердохлєб Софія Київ 18,35 17,60 35,95
11 Височанська Марія Львів 17,95 17,50 35,45
12 Зварич Даша Київ 17,37 17,55 34,92
13 Пуцята Софія Львів 17,60 17,17 34,77
14 Поляк Наталія Ужгород 16,67 17,72 34,39
15 Фелді Сінтія Будапешт 16,12 18,17 34,29
16 Єлізарова Катерина Рига 17,07 17,15 34,22
17 Стрічкова Сабіна Братіслава 16,80 17,17 33,97
18 Мочульська Анастасія Львів 16,62 16,72 33,34
19 Лещенко Настя Бровари 16,55 16,70 33,25
20 Лаба Марта Львів 16,55 16,62 33,17
21 Дунчюс Олександра Львів 16,82 16,22 33,04
22 Лесько Марта Львів 15,67 16,80 32,47
23 Семанова Крістіна Братіслава 15,47 16,57 32,04
24 Волчанська Мирослава Запоріжжя 15,30 16,42 31,72
25 Лях Катя Ужгород 15,05 16,47 31,52
26 Потапова Євгенія Запоріжжя 14,82 15,60 30,42
27 Костенко Ольга Ужгород 14,87 15,52 30,39
28 Берланюк-Пчолинська Аня Ужгород 14,70 15,37 30,07
29 Мігалікова Даніела Братіслава 14,67 14,95 29,62
30 Довжанін Вероніка Львів 14,02 15,20 29,22
31 Богаш Емма Ужгород 13,67 15,32 28,99

Протокол финала ( мяч)

 
Для  2001 року народження .      Вид: Вправа з м'ячем .  
       
№ п/п Прізвище, Місто оцінка
  Ім'я, по-Батькові Тренер  
1 Дяченко Київ  (КДЮСШ "Восход")  20.92
  Альона Барановська К.  
2 Нікольська Донецк  (СДЮШОР №3)  20.62
  Настя Солоніна Я.  
3 Катона Будапешт  ("Грація")  19.32
  Лаура Берек І.  
4 Огороднік Київ  (КДЮСШ "Восход")  18.52
  Олександра Барановська К.  
5 Лапіна Рига  ()  18.32
  Ксенія Адріанова Л.  
6 Міркулова Київ  (КДЮСШ "Восход")  18.05
  Дарина Барановська К.  
7 Нестерова Рига  ()  18.02
  Вероніка Адріанова Л.  
8 Чала Львів  ("Галичанка")  17.42
  Ліза Івах Х.  
9 Пиненко Київ  (КДЮСШ "Восход")  16.97
  Поліна Барановська К.  
10 Кузьма Ужгород  (ОМСКГ "Закарпаття")  16.62
  Дарина Семенюк М.С.  
11 Макар Ужгород  (КДЮСШ "Динамо")  16.50
  Юля Семенюк М.С.